Menu
Your Cart

Blog RSS Feed

02 Ağu İş Yerlerinde “Isı Stresi”ne – İş Kazalarına Dikkat
admin 73 3389
Aşırı sıcak bir ortamda vücudun ısısını sabit tutmak için gösterdiği çaba olarak tanımlayabileceğimiz ” ısı stresi ” kalp damar sistemini yorarak işyeri çalışanlarında sıcak çarpması, sıcak bitkinliği..
02 Ağu Cafe Restaurant Açık Alan Soğutmanın Önemi
admin 1 2005
 Kabel Mobil Cafe & Restaurant Evaporatif Hava SoğutucularıKabel Mobil olarak en büyük Cafe & Restaurant Açık Alan Sulu Soğutucuları tedarikçilerinden biri olmaktan gurur duyuyor, Taşınabilir soğutucu..
26 Tem Kabel Mobil Soğutucu, Klima Değildir
admin 1 1764
Mobil Evaporatif soğutucular, klimalardaki gibi kompresör, soğutucu gaz, iç-dış ünite vs içermediğinden dolayı özellikle kapalı alan kullanımlarında klimalar kadar etkin bir şekilde çalışmaları beklen..
12 May Evaporatif Sulu Hava Soğutucular (Sulu Klima) Nedir? İşte Bilmeniz Gereken Her Şey
admin 0 2265
Evaporatif Sulu Hava Soğutucular (Sulu Klima) Nedir? İşte Bilmeniz Gereken Her Şey   Isıyı yenmenin bir yolunu mu arıyorsunuz? Evinizde merkezi bir klima sistemi yoksa veya varsa ancak daha çevre d..
26 Şub Bahçe Soğutma
admin 0 3575
Bahçenizde yemek yerken serin bir ortam yaratmak veya bir etkinlik düzenlediğinizde misafirlerinizi rahat ettirmek için bir mobil soğutma sistemine ihtiyacınız olacaktır. Kabel Mobil Sizleri serin ve ..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)