Menu
Your Cart

Hakkımızda

2009 yılında kurulan Avrupa Isıtma Soğutma San. ve Tic. Ltd. Şti. özellikle Endüstriyel / Ticari işletmelerin ısıtılması ve soğutulması konularında hizmet vermektedir.
Radyant Isıtma konusunda 25 yıllık birikime sahip firmamız; borulu, açık alevli, elektrikli ve seyyar tip radyant ısıtıcılar, sıcak hava üreteçleri, açık alan ısıtıcıları, soğutucuları gibi birçok değişik ürünün satışını ve taahhüdünü yapmaktayız..

Çukurova Isı AŞ’nin İstanbul Avrupa Yakası + Trakya Bölgesi Yetkili Satıcı ve Servisi olan Avrupa Isıtma Soğutma; özellikle fabrika ısıtma, cafe & restaurant ısıtma, cami ısıtma, atölye ısıtma, depo ısıtma, spor salonu ısıtma, oto servis ısıtma, sera ısıtma, kümes ısıtma, açık alan ısıtma ve endüstriyel serinletme konularında çözümler üretmektedir.

1500’den fazla endüstriyel tesis, 2500’den fazla Cafe&Restaurant Referansına sahip Firmamız 6’sı mühendis olmak üzere 25 kişilik bir ekiple optimum çözümler sunmak, dürüst olmak ve eksiksiz hizmetler ile Müşteri Memnuniyetini üst düzeylerde tutmak gayesindedir.

İlgi konularımız, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak istemeniz durumunda lütfen çekinmeden bizleri arayınız.

Saygılarımızla,
Avrupa Isıtma Soğutma San. Ve Tic. Ltd. Şti. Adına,
Esat KURŞUN
Makina Mühendisi